Zabiegi odmładzające Warszawa

Zabiegi odmładzające Warszawa (Exilis na twarz)

Czy wiesz, że ulubione zabiegi odmładzające gwiazd dostępne są również w naszym salonie w Warszawie? Czy wiesz, że Exilis, bo o nim mowa, jest jednym z najlepszych zabiegów na twarz? Jeśli chcesz wiedzieć, na czym polega ta metoda, jeśli chcesz poznać opinie na temat pielęgnacji twarzy i dowiedzieć się, jakie efekty możesz uzyskać dzięki Exilis, i na pewno zastanawia się czy ten zabieg jest dla Ciebie? To się przekonaj 

Szybkie efekty!

Już po pierwszym zabiegu zauważysz różnicę w wyglądzie. Przede wszystkim skóra zostanie:

 • wyraźnie napięta
 • widoczne zmarszczki ulegną redukcji
 • poprawi się owal twarzy

Zabiegi odmładzające na twarz

Upływający czas nieubłaganie odbija się na naszej skórze. Na szczęście, nowoczesne zabiegi odmładzające mogą nie tylko znacząco odmłodzić nasz wygląd, ale przede wszystkim mają na celu profilaktykę, czyli spowolnienie procesów starzenia i utrzymanie naszej skóry w zdrowym, pięknym stanie jak najdłużej. Zabiegi przeciwstarzeniowe z wykorzystaniem najskuteczniejszych preparatów i nowoczesnych urządzeń, dobranych odpowiednio do rodzaju, stanu i problemu skóry, pozwalają nie tylko spowolnić, ale i odwrócić proces starzenia się skóry.

Oznaki starzenia się skóry

Podobnie jak na wszystkie organy, proces starzenia się wpływa na naszą skórę. Jednak w przeciwieństwie do innych narządów, zmiany te są bardziej zauważalne wraz z wiekiem. Pojawiają się one już pod koniec drugiej lub trzeciej dekady życia. Z biegiem lat skóra traci jędrność i elastyczność, ponieważ wytwarza coraz mniej kolagenu i elastyny – głównych białek, które utrzymują skórę w dobrej kondycji. Osłabia to tkankę łączną, co z kolei powoduje utratę napięcia skóry, jej wiotczenie i powstawanie głębokich zmarszczek. Pod wpływem grawitacji zmarszczki rozwijają się poprzecznie, co można zaobserwować w obwisłych policzkach,  chomikach, liniach marionetki czy opadających powiekach.  

Kiedy zacząć stosować zabiegi odmładzające na twarz?

Aby zachować gładką i napiętą skórę, najlepiej zacząć stosować kuracje przeciwstarzeniowe przed 30 rokiem życia, zwłaszcza jeśli często narażamy się na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych (nadmierne opalanie, palenie papierosów). Dzięki odpowiedniej pielęgnacji możemy również znacząco poprawić wygląd i kondycję oraz spowolnić proces starzenia się skóry dojrzałej.

Efekty zabiegów odmładzających?

Odmładzające zabiegi na twarz i spowalniające procesy starzenia zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Wspomagają także naturalne procesy regeneracji i odnowy skóry, usuwając postępujące oznaki starzenia. Zastosowanie odpowiednich technik i umiejętne łączenie zabiegów, zagwarantuje nam optymalny efekt. Dlatego tak ważne jest, aby korzystać tylko i wyłącznie z profesjonalnych usług. W naszym salonie w Warszawie zapewniamy klientom najwyższej jakości usługi, dopasowując zabiegi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Exilis na twarz jako zabieg odmładzający

Exilis jest odpowiedzią na marzenia tysięcy kobiet o efekcie liftingu bez konieczności wykonywania zabiegu chirurgicznego. To urządzenie medyczne, posiadające certyfikat jakości i bezpieczeństwa, wykorzystuje rewolucyjną technologię do uzyskania efektu liftingu oraz odmłodzenia skóry i szyi. Exilis usuwa zmarszczki, śluz i widocznie ujędrnia skórę, przyspieszając produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność skóry. Co więcej, zabieg Exilis jest jednym z niewielu, który może być stosowany na wrażliwą okolicę oczu.  Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny.

Fale radiowe (rf) + ultradźwięki (kawitacja) + chłodzenie kontaktowe

Technologia urządzenia Exilis sprawia, że zabieg jest niezwykle skuteczny, szybki oraz zapewnia doskonałe i długotrwałe rezultaty, które są widoczne już po pierwszej sesji zabiegowej. Głębokość oddziaływania cieplnego cały czas podlega kontroli, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezpieczny. Exilis jest najnowocześniejszym urządzeniem medycznym, które wykorzystuje najnowszą technologię CRT [Collagen Refill Technology]. Technologia CRT remodeluje kolagen i znacząco poprawia gęstość skóry poprzez proces neokolagenezy. 

Procedurę CRT można przedstawić w 4 fazach leczenia:

 1. Włókna kolagenowe o potrójnie spiralnej strukturze są stymulowane przez ciepło. Stymulacja powoduje proces rozplątywania włókien
 2. Fale ultradźwiękowe mechanicznie przerywają włókna kolagenowe
 3. Połączenie dwóch oddziaływań energii powoduje szybki i wydajny proces rozdzielania włókien kolagenowych
 4. Struktura skóry zostaje wypełniona nowym kolagenem

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Exilis?

Zabiegi odmładzające w naszym salonie są dostępne dla każdego, jeżeli masz:

 • widoczne zmarszczki
 • cienie i „worki” pod oczami
 • skóra pozbawiona napięcia, elastyczności i jędrności
 • skóra zwiotczała
 • drugi podbródek
 • skóra z przebarwieniami
 • skóra starcza

Urządzenie Exilis Elite to skuteczny sposób na walkę ze starzeniem się skóry.

Jak przebiega zabieg? 

Urządzenie Exilis podgrzewa wybrany obszar ciała do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza, dzięki czemu przyspieszają się procesy metaboliczne i rozbiją się komórki tłuszczowe. Połączenie ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości pozwala na dotarcie do niedostępnych tkanek tłuszczowych i zastosować terapię. Podczas zabiegu Exilis odczuwamy delikatne, przyjemne ciepło.

Ile zabiegów jest potrzebnych do osiągnięcia pożądanego efektu?

Ilość zabiegów Exilis na twarz zależy od stanu skóry i oczekiwań pacjenta. Zalecana ilość zabiegów to 4-6 w odstępie 3-4 tygodni. Pełny efekt zabiegu widoczny jest po około miesiącu od zakończenia leczenia, a efekt utrzymuje się nawet do 2 lat.

Czy zabieg jest przeznaczony głównie dla kobiet dojrzałych?

Zdecydowanie nie. Młode kobiety również mogą zdecydować się na zabieg Exilis w celach profilaktycznych. Wtedy nie dopuszcza się do powstawania zmarszczek wokół oczu, zapobiega się obwisaniu policzków. Skóra pobudzona do produkcji kolagenu będzie bardzo długo wyglądać na jędrną i wypoczętą.

Zabiegi odmładzające na twarz w Warszawie

Zabieg EXILIS w salonie SPAandGO w Warszawie cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Widoczne efekty:

 • redukcja głębokości linii ekspresyjnych i zmarszczek
 • ujędrnienie konturów twarzy
 • zwiększenie elastyczności skóry
 • poprawa napięcia skóry
 • redukcja złogów tłuszczu w okolicy podbródka
 • poprawa struktury skóry
 • poprawa napięcia i elastyczności skóry
 • poprawa elastyczności i sprężystości skóry
 • wyrównanie kolorytu skóry
 • zmniejszenie obrzęków i kurczliwości powierzchni skóry
 • zmniejszenie oznak zmęczenia

Zdecydowana większość pacjentów uważa, że ta metoda leczenia jest całkowicie bezbolesna, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu Exilis

 • Gruźlica
 • Ostra neuralgia i radikulopatia
 • Leczenie glikokortykosteroidami
 • Niewydolność nerek lub wątroby
 • Aparaty ortodontyczne
 • Pacjenci poddawani radioterapii
 • Zaburzenia czucia
 • Ostre stany zapalne
 • Zaburzenia układu nerwowego
 • Stany gorączkowe
 • Nowotwory złośliwe w obszarze zastosowania
 • Obecność rozrusznika serca
 • Ciąża
 • Zaburzenia układu sercowo-naczyniowego

Exilis tylko na twarz?

Zabiegi Exilis są z powodzeniem stosowane nie tylko na twarz i szyję! W naszym salonie w Warszawie oferujemy również zabieg odchudzający na ciało że pomocą Exilis, Exilis wnika głęboko w tkankę tłuszczową, dzięki czemu fale ultradźwiękowe oddziałują na niedostępne dotąd, uporczywe złogi tłuszczu. W wyniku działania fal mechanicznych dochodzi do powiększenia włóknistych struktur tłuszczowych. Pozwala to na odsłonięcie struktur komórkowych i ich rozbicie na małe cząsteczki. Jest to bezpieczna metoda, która daje imponujące rezultaty w krótkim czasie.

Dlaczego warto u nas?

Powiedz STOP zmarszczkom, pożegnaj się z problemami skórnymi! W salonie SPAandGO oferujemy zabiegi odmładzające na twarz, które przyniosą Ci doskonałe efekty. Spłycanie zmarszczek, zmniejszenie obrzęków, lifting skóry, ujednolicenie kolorytu, poprawa owalu i symetrii twarzy, to wszystko zapewniamy naszym gościom w w naszym salonie w Warszawie. Nasz zespół doświadczonych specjalistów dostosuje zabieg do stanu Twojej skóry, wieku oraz indywidualnych potrzeb. 

Pozwól specjalistom salonu SPAandGO w Warszawie aby zadbali o Twoje dobre samopoczucie!

Najczęściej zadawane pytania:

Czy zabieg może być przeprowadzony latem?

Tak, zabieg może być przeprowadzany na wszystkich fototypach skóry przez cały rok.

Czy po zabiegu występują jakieś efekty uboczne?

 

Zabiegi odmładzające urządzeniem Exilis Elite jest całkowicie bezpieczne i nie ma ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.

Kiedy będzie można zobaczyć efekty?

Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu – poprawia się wygląd, struktura i napięcie skóry.

Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i dawać uczucie liftingu.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Co się dzieje podczas zabiegu?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło, ale dzięki technologii chłodzenia kontaktowego zabieg jest bezpieczny, a pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu.

Czy opis był dla Ciebie pomocny?
[ocena 1 głosów 5]